Olympus Friends Site
   Menu
   Přihlášení
   Informace pro nové členy
   Partneři a zajímavé odkazy
   Fotoaparáty mFT:
   Info o uživatelích
      Olympus a zemětřesení v Japonsku

Nová sděleníOlympus vydal aktuální informace o situaci po zemětřesení v Japonsku. Informace jsou v .pdf souboru, proto ho pouze překopíruji.

Aktuální informace Olympus o situaci po zemětřesení


15.03.2011


Od tragických událostí, ke kterým došlo v Japonsku minulý pátek, všichni v Olympus Europe neustále myslíme na naše japonské kolegy, na jejich příbuzné a na celý japonský lid, kterému v těchto těžkých časech věnujeme veškeré naše naděje a přání.
Jsme šťastni, že můžeme informovat o tom, že žádný ze zaměstnanců Olympus nebyl během zemětřesení, tsunami a ani dalších následných událostí zraněn. Nicméně někteří lidé stále hledají své příbuzné.
Dostáváme mnoho dotazů ohledně důsledků těchto události na naše obchodní aktivity v Evropě. Samozřejmě v tomto okamžiku nemůže nikdo nabídnout úplný obraz situace. Proto jsme se rozhodli publikovat časté aktualizace těchto informací až do doby, než se situace v Japonsku opět stabilizuje. Vracejte se proto, prosím, často na tyto webové stránky, kde budeme zveřejňovat všechny nové dostupné informace.


Obecná situace:
Olympus má na severu Japonska tři továrny: Aizu, Shirakawa, a Aomori. Tyto tři továrny nebyly událostmi poškozeny, nebo utrpěly pouze drobné škody, které budou v krátké době opraveny. Ostatní továrny a závody v Japonsku nemají žádná vážnější poškození. Nicméně provozní situace společnosti Olympus závisí na nepředvídatelných podmínkách, které momentálně v Japonsku všichni zažívají:
Může docházet k výpadkům v dodávkách elektřiny a vody. Ve veřejné dopravě může rovněž docházet k výpadkům, distribuční řetězec závislý na letecké, lodní a nákladní dopravě nefunguje v současné době obvyklým způsobem.


Situace podle oborů činnosti:
Přestože je v Japonsku vyráběna pouze část naší produkce, obecné podmínky po zemětřesení mohou ovlivnit dodávky v některých našich produktových oblastech:
V této chvíli nepředpokládáme žádná konkrétní zpoždění mikroskopů ani spotřebního zboží.
Vzhledem k dopadu zemětřesení na některé z našich japonských továren vyrábějících lékařskou techniku předpokládáme určitá menší zpoždění v některých oblastech lékařské endoskopie a chirurgických zařízení. Naše týmy v Japonsku a Evropě přijmou opatření, která v maximální možné míře omezí tato zpoždění. Přesné předpovědi dopadu na dodávky produktů nelze v tomto okamžiku poskytnout.


Své otázky a požadavky na další informace směřujte na:
Ondřeje Typolta
Regionálního manažera pro střední a východní Evropu
Lidé a komunikace
Olympus Czech Group
tel: +420 221 985 252
e-mail: ondrej.typolt@olympus.cz 
   Související odkazy
   Hodnocení článku
   Možnosti
"Olympus a zemětřesení v Japonsku" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.Powered by United Nuke and designed by Zbyněk Hovorka